İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri ve Ekipmanları

Bursa Endüstriyel Mutfak: Bademli Mutfak

İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri ve Ekipmanları

Bursa Endüstriyel Mutfak: Bademli Mutfak

İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri ve Ekipmanları Alım Satım

Bursa bölgesinde endüstriyel mutfak ürünlerinde alım ve satım hizmeti veren firmamız başta Bursa olmak üzere tüm Türkiye üzerinden hem sıfır hem de ikinci el mutfak ürünlerinde hem alım hem de satım hizmeti sağlamaktadır. Firmamız Bursa'nın bütün illerinde direk olarak hizmet ve tedarik şansı sunar. Bademli Mutfak Bursa Endüstriyel mutfak alanında ihtiyacınız olan her türlü tezgah, pişirme üniteleri, fırın, soğuk dolap, soğuk oda ve üretim ekipmanları açısından alış ve satış hizmeti sunmaktayız.


Güvenilirlik ve İyi Fiyat Garantisi

Firmamız alanında uzman ve deneyimli teknik personeli ile bütün ekipmanların bakımlarını ve gerekli kontrollerini gerçekleştiriyor, bu kontroller ile mutfak ekipmanının düzgün çalıştığından emin olduktan sonra siz müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Üstelik bu bakımları ve kontrolleri gerçekleştirilen ürünleri siz müşterilerimize tamamen uygun fiyat garantisi altında sunmaya özen gösteriyoruz. Endüstriyel mutfak sektöründe ki deneyimli personelimiz bu sektörde tüm Türkiye'yi sürekli olarak takip ederek güncel fiyatlarla alışveriş yapmanıza olanak sağlıyor.


Hızlı Teslimat ve Güçlü Ekip


Bademli Mutfak Bursa Endüstriyel Mutfak, personeli teslim alınması ve ya teslim edilmesi tarafınızca belirtilen bütün endüstriyel mutfak ekipmanlarını aksi belirtilmediği sürece en kısa sürede alarak siz müşterilerimizin işlemlerinin hızlı gerçekleşmesine ve mağduriyetlerinin giderilmesine çalışmaktadır. Alanında uzman ve teknik eğitim almış olan güçlü kadromuz bütün endüstriyel mutfak ürünlerini kendi atölyemiz de kontrol ederek siz müşterilerimize sunmaktadır.


%100 Müşteri Memnuniyeti


Firmamız uzman ekibi ile özenle seçtiği ve kontrollerini yaptığı ikinci el ürünleri siz müşterilerimize güvenle kullanmanız adına sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini önemseyen çalışma politikamız ile bütün müşterilerimizin taleplerine geri

dönüş yapmaktayız. Firma kültürümüz olarak her geçen gün yenilikçi ve gelişen bir çaba içerisindeyiz. 8 yıldır bu mutfak piyasasında edindiğimiz tecrübelerimiz ile yüksek müşteri memnuniyetini garantilemekteyiz.

Merak ettikleriniz ?

Bursa Bademli Mutfak, daima müşterilerimize kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmak istiyoruz. Endüstriyel mutfak malzemeleri satış veya satın alma işlemlerinde piyasayı takip ederek sattığımız ve satın aldığımız ürünlere daima piyasanın üzerinde fiyat teklifi sunuyoruz. Tarafımızca satışını yaptığımız ürünlerin de daima çalışırlığını ve kontrollerini ekibimiz tarafından kontrol ederek siz değerli müşterilerimize ürünleri ulaştırmadan önce tüm kontrollerini sağlıyor, satış sonrası da hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firmamız tarafından anlaşarak satın alınan ürünlerinin teslimat işlemleri opsiyoneldir. Dilerseniz sizler, dilerseniz bizler tarafından satın aldığınız endüstriyel mutfak ürünlerinin teslimatı en hızlı şekilde yapılmaktadır.