Bursa Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

2. El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri ve Ürünleri

Bursa Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

2. El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri ve Ürünleri

Endüstriyel mutfak ekipmanları günümüzde birçok alanda kullanılan ve olmazsa olmazlar arasındadır. Gerek yapısı, gerek sağlamlığı ve gerekse kullanışlığından dolayı belirli sektörlerdeki işletmeler endüstriyel mutfak ekipmanlarına yoğun ilgi duymakta. 
Sağlık ve hijyeniklik açısından paslanmaz çelik maddesinden üretilen endüstriyel mutfak malzemeleri ve ekipmanlarını her yerde görebilmeniz mümkün ancak ağırlıklı olarak restoran, cafe, otel, catering sanayi ve lokanta gibi birçok alanda tercih edilmektedir.

2. El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri ve Ürünleri

Bursa'da Kayhan'da bulunan atölyelerimiz ve satış merkezimiz de endüstriyel mutfak alanında kullanılan birçok malzemelerin ve ürünlerin ikinci el alım ve satış işlemi yapılmaktadır. Endüstriyel mutfak malzemeleri alan yerler denildiğinde Bursa'da ve birçok ilde ilk akla gelen firmalar arasında olmanın gururunu yaşarken aynı zamanda ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri satan yerler arasında da en iyi hizmeti vermek için alanında uzman ekibimiz ve profesyonel ekipmanlarımız ile büyümeye devam ediyoruz.

En İyi Alım ve Satım Fiyatı Garantisi!

İkinci el endüstriyel mutfak malzemeleri satışı ve alışı işlemlerinde piyasanın değerlerine göre ürünlerinize fiyat biçiyoruz. En iyi alış ve en uygun satış fiyatlarımız ile müşterilerimizi daima memnun etmek adına sağlayabileceğimiz faydalardan Bademli Mutfak olarak asla kaçınmıyoruz, aksine ürünlerin kalite ve yaşına göre en iyi fiyat garantisi sunmaktayız.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Sattığımız tüm endüstriyel mutfak ekipmanları, tarafımızca test ederek çalışır olmasını büyük bir titizlik ile kontrol ediyoruz. Şehir içi ve şehir dışı satışlarımızda müşterilerimizin mağdur olmaması adına alanında uzman ekibimiz gerekli tüm incelemeleri ve kontrolleri sağlayarak ürünü satışa sunmakta. Aynı zamanda ürünlerin elinize ilk günki temizliğinde ulaşabilmesi için elimizden gelen temizlik işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz.

Bademli Mutfak Bursa endüstriyel mutfak ürünlerimizi incelemek ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret ediniz..

Merak ettikleriniz ?

Bursa Bademli Mutfak, daima müşterilerimize kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmak istiyoruz. Endüstriyel mutfak malzemeleri satış veya satın alma işlemlerinde piyasayı takip ederek sattığımız ve satın aldığımız ürünlere daima piyasanın üzerinde fiyat teklifi sunuyoruz. Tarafımızca satışını yaptığımız ürünlerin de daima çalışırlığını ve kontrollerini ekibimiz tarafından kontrol ederek siz değerli müşterilerimize ürünleri ulaştırmadan önce tüm kontrollerini sağlıyor, satış sonrası da hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firmamız tarafından anlaşarak satın alınan ürünlerinin teslimat işlemleri opsiyoneldir. Dilerseniz sizler, dilerseniz bizler tarafından satın aldığınız endüstriyel mutfak ürünlerinin teslimatı en hızlı şekilde yapılmaktadır.