Vizyon & Misyon

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz

Başta Bursa olmak üzere tüm Türkiye'de endüstriyel mutfak alanında göstermiş olduğumuz faaliyetleri daima yenilikçi firma kültürümüz ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle yapmaya devam ediyoruz. Teknolojik yeniliklerle gelişirken, alternatif teknikler ile de profesyonelliğimizi icra ediyor, müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak ve uzun süre boyunca sorunsuz kullanabileceği ikinci el endüstriyel mutfak tedariği yaparken aynı zamanda da;

Sektörün lider firmaları arasında yer almak,
Yeni fikirler ile sektörün öncüsü olmak,
Sunduğu hizmet ve ürünlerin kalitesi ile örnek bir firma olma Vizyonumuz ile faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Misyonumuz

Müşteri odaklı çalışarak, Bursa endüstriyel mutfak pazarının talep ve beklentilerini tespit ederek alanında uzman personellerimiz ile daima dinamik, saygın, istikrarlı, dürüst ve güvenilir bir kurum olma misyonumuz ile ürün ve hizmet kalitemizden asla ödün vermeden faaliyetlerimize devam etmekteyiz. 


Merak ettikleriniz ?

Bursa Bademli Mutfak, daima müşterilerimize kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmak istiyoruz. Endüstriyel mutfak malzemeleri satış veya satın alma işlemlerinde piyasayı takip ederek sattığımız ve satın aldığımız ürünlere daima piyasanın üzerinde fiyat teklifi sunuyoruz. Tarafımızca satışını yaptığımız ürünlerin de daima çalışırlığını ve kontrollerini ekibimiz tarafından kontrol ederek siz değerli müşterilerimize ürünleri ulaştırmadan önce tüm kontrollerini sağlıyor, satış sonrası da hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firmamız tarafından anlaşarak satın alınan ürünlerinin teslimat işlemleri opsiyoneldir. Dilerseniz sizler, dilerseniz bizler tarafından satın aldığınız endüstriyel mutfak ürünlerinin teslimatı en hızlı şekilde yapılmaktadır.