Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Bursa Bademli Mutfak firmamız, 2010 yılında faaliyete başladığı endüstriyel mutfak alanında gelişen yenilikleri ve teknolojileri takip ederek daima yenilikçi firma kültürü ile büyümektedir! Yenilenen ürün ve modellerin takibini daima gerçekleştirerek ürün gamımızı geliştiriyor ve sektördeki liderlediğimizi sürdürüyoruz.

Tarafımızca satılan ürünlerin tamamının bakım/kontrol çalışmaları kendi bünyemizde bulunan personellerimiz tarafından atölyelerimizde yapılmakta, kaliteden ve memnuniyetten ödün vermeden Bursa Kayhan'da ki satış merkezimiz de ve atölyelerimiz de faaliyetlerimize devam ederken sektörün lider firmaları arasında yer almanında gururunu yaşıyoruz!


Merak ettikleriniz ?

Bursa Bademli Mutfak, daima müşterilerimize kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmak istiyoruz. Endüstriyel mutfak malzemeleri satış veya satın alma işlemlerinde piyasayı takip ederek sattığımız ve satın aldığımız ürünlere daima piyasanın üzerinde fiyat teklifi sunuyoruz. Tarafımızca satışını yaptığımız ürünlerin de daima çalışırlığını ve kontrollerini ekibimiz tarafından kontrol ederek siz değerli müşterilerimize ürünleri ulaştırmadan önce tüm kontrollerini sağlıyor, satış sonrası da hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firmamız tarafından anlaşarak satın alınan ürünlerinin teslimat işlemleri opsiyoneldir. Dilerseniz sizler, dilerseniz bizler tarafından satın aldığınız endüstriyel mutfak ürünlerinin teslimatı en hızlı şekilde yapılmaktadır.