Hakkımızda

Hakkımızda

Bademli Mutfak

2010 yılında kurulan Bademli Mutfak, Bursa'da sıfır ve ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları alım, satım ve teknik servis alanında hizmet vermektedir.

Bursa Kayhan'da satış merkezimiz de başladığımız Bursa endüstriyel mutfak sektöründeki ilk adımlarımızı gün geçtikçe emin adımlarla büyüterek, Bursa'nın en iyi sıfır ve ikinci el endüstriyel mutfak malzemesi tedarikçileri olarak devam etmekteyiz.

4 Farklı atölyemizde +15'in üzerinde çalışanımız ile ikinci el endüstriyel mutfak ürünlerinin satın alımını ve satışını yaptığımız gibi aynı zamanda bakıma ihtiyacı olan ürünlerin servis hizmetini de bünyemizde bulunan uzman personellerimiz tarafından atölyelerimizde yapılmaktadır.


Merak ettikleriniz ?

Bursa Bademli Mutfak, daima müşterilerimize kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmak istiyoruz. Endüstriyel mutfak malzemeleri satış veya satın alma işlemlerinde piyasayı takip ederek sattığımız ve satın aldığımız ürünlere daima piyasanın üzerinde fiyat teklifi sunuyoruz. Tarafımızca satışını yaptığımız ürünlerin de daima çalışırlığını ve kontrollerini ekibimiz tarafından kontrol ederek siz değerli müşterilerimize ürünleri ulaştırmadan önce tüm kontrollerini sağlıyor, satış sonrası da hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firmamız tarafından anlaşarak satın alınan ürünlerinin teslimat işlemleri opsiyoneldir. Dilerseniz sizler, dilerseniz bizler tarafından satın aldığınız endüstriyel mutfak ürünlerinin teslimatı en hızlı şekilde yapılmaktadır.