Endüstriyel Mutfak Teknik Servis

Bursa Endüstriyel Mutfak Teknik Servis

Bursa Endüstriyel Mutfak Teknik Servis

Bademli Mutfak, endüstriyel mutfak kategorisi içerisinde yer alan tüm ürün çeşitleri marka ve model farketmeksizin teknik servis hizmeti vermektedir.

2010 Yılında faaliyete başlayan firmamız, Bursa'da ve Türkiye'de endüstriyel mutfak teknik servis alanında ki eksikliği keşfetmesi ile ikinci el endüstriyel mutfak alım ve satım hizmetinin dışında atölyelerimiz de teknik servis hizmeti sunarak, hem satın aldığımız ikinci el ürünlerin tüm bakım ve kontrollerini gerçekleştirmekteyiz hem de alanında uzman personellerimiz sizlerin bakım ve kontrole ihtiyacı olan endüstriyel mutfak ekipmanlarınızın teknik servis hizmetini sağlamaktadır.

Bursa endüstriyel mutfak alanında sektörün lider firmaları arasında yer alan Bademli Mutfak, başta Bursa olmak üzere tüm Türkiye'den ikinci el ürün alım ve satım işlemi gerçekleştirmektedir.


Merak ettikleriniz ?

Bursa Bademli Mutfak, daima müşterilerimize kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmak istiyoruz. Endüstriyel mutfak malzemeleri satış veya satın alma işlemlerinde piyasayı takip ederek sattığımız ve satın aldığımız ürünlere daima piyasanın üzerinde fiyat teklifi sunuyoruz. Tarafımızca satışını yaptığımız ürünlerin de daima çalışırlığını ve kontrollerini ekibimiz tarafından kontrol ederek siz değerli müşterilerimize ürünleri ulaştırmadan önce tüm kontrollerini sağlıyor, satış sonrası da hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firmamız tarafından anlaşarak satın alınan ürünlerinin teslimat işlemleri opsiyoneldir. Dilerseniz sizler, dilerseniz bizler tarafından satın aldığınız endüstriyel mutfak ürünlerinin teslimatı en hızlı şekilde yapılmaktadır.